Blog > Komentarze do wpisu
WYROK DLA ZIOBRY NIEWSPÓMIERNY DO WINY -POwracają SĄDY KAPTUROWE
Wreszcie polski system sądownictwa (bo raczej nie prawo) dokonał tego, co nie udało się politykom - dopadł i zrujnował Ziobrę.Od 200-tu do 500 tysięcy na przeprosiny doktora G. w mediach, oraz 30 tysięcy zadośćuczynienia to rzeczywiście i w istocie decyzja sądu o przepadku mienia. Co ciekawsze, zrzutka kolegów z PiS na Z.Ziobrę jest ponoć niezgodna z prawem. Głupi Ziobro powinien brać przykład z Ćwiąkalskiego, który bronił mafiozów i "biznesmanów", a teraz jest ministrem i broni... interesu PO (czyli tego samego)....Albo w ogóle od razu zostać lekarzem (olewając takie smieszne rzeczy jak "prawo" i "sprawiedliwość") i zająć się przyczepianiem serca do serca, albo drugiej głowy....?Mniejsza już o to, że sam doktorek G> nadal wygląda na wyjątkowego bydlaka, złodzieja i mordercę. Sprawa będzie się jeszcze ślimaczyć długo i nie wiadomo, jak się skończy w świetle opinii ekspertów (czyli kolesi po fachu). Ziobro natomiast został upokorzony, uziemiony szybko i skutecznie. Chciałoby się powiedzieć - jak za czasów stanu wojennego i przyspieszonych orzeczeń.Nie wiem  z czego cieszy się POlikot, który już obiecuje, że wykupi mieszkanie Ziobry i zrobi w nim muzeum IV RP? Na jego miejscu zrobiłbym wystawę penisów-wibratorów.
A z czego cieszą się lemingi, którym w każdej chwili komornik może ściągnąć gacie? Z czego cieszą się tak zwani dziennikarze (przecież noga może się omsknąć, rozpoznanie zawieść, mimo zaangażowania i sprytu?)
Nie wiem, a przecież powinienem wiedzieć.Radością napawa przecież fakt (oczywiście zainteresowanych), że agenci, oficerowie śledczy, kapusie i kombinatorzy, złodzieje i przekręciarze, agresywni wariaci i chamy, którzy opowiedzieli się PO odpowiedniej stronie, mogą czuć się bezkarni.
Żaden „niezawisły sąd" (oddychający z ulgą po okresie IV RP, czyli po PiS-owskim tzw.faszyzmie) nie skaże, ani nie zrujnuje ani POlikota, ani Niesiołowskiego, niezależnie od tego, jakie prawa złamią. Oni mogą szczekać, kłamać i obrażać do woli. Nawet prezydenta RP. I... niech im ktoś skrzywi palec, a będzie wrzask!!!!
Przeciwnicy III RP /czytaj republiki bananowej/ muszą za to schować mordę w kubeł i pokornie odwiedzać Satyryczne Muzeum IV RP im. Kurwikota, albo składać kwiaty pod pomnikiem Kapusia im. Niesioła-Gawędzioła, albo zostaną zlicytowani do ostatnich majtek na tyłku. Wolność Słowa i Demokracja, jak się patrzy (na Tuska)!Moim zdaniem mamy właśnie do czynienia z klasyczną oligarchią, a nie (obrzydzonym przez PO, UW, KLD i innych „aferełów") liberalizmem. Różowa arystokracja rządzi, a czerwony byznes cieszy się wreszcie spokojem.Kryzys, nie kryzys, a u nas jest wreszcie przynajmniej porządek, jak za komuny, albo stanu wojennego (za czym 47 % otumanionych cudem Tuska obywateli tęskni)!!!
niedziela, 14 grudnia 2008, gregory501

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: xexes, *.rudaslaska.vectranet.pl
2009/11/02 02:11:37
No bez przesady, to tylko dwie wypłaty unijne, ziobro nie zubożeje. Dla przeciętnego elektoratu pisu dwie wypłaty to 5000 zł, czyli to samo co dla ziobry 300 000.
[ zobacz księgę | dopisz do księgi ] głosuj na mojego bloga Blogi Polityczne NIEOBOJĘTNI - blogi wolnych ludzi NIEOBOJĘTNI - blogi wolnych ludzi
Powiadamiacz

Powiadom kumpla o moim serwisie!

powiadom.4free.pl
Zagłosuj w mojej sondzie Zareklamuj bloga...
SONDA
NA KOGO ZAGŁOSUJESZ W WYBORACH DO EUROPARLAMENTU 7.06.09r.

PO
PiS
PSL
SLD
SAMOOBRONA
LPR
POLSKA XXI
LIBERTAS
NIE WIEM
NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ
www.jarkosfera.pl www.jarkosfera.pl www.jarkosfera.pl